Čo ponúkame

Od komplexného návrhu záhrady, cez projekt altánku či jazierka až po finálnu realizáciu

 

Predstavte si záhradu plnú nádherných stromov a kvetov, s altánkom, lavičkami a jazierkom s dreveným mostom. Alebo by ste si radšej vybrali fontánu a bylinkovú záhradku? Možností je nekonečné množstvo. Pomôžeme vám zrealizovať sen o krásnej  záhrade. Pripravíme štúdiu záhrad a exteriérov, rekonštrukcie celých záhrad, ale aj obnovu ich časti.

 

Súčasťou prác sú aj výsadbové plány pre záhrady, návrh dlažieb, projekty pre altánky a inú drobnú architektúru. Samostatným orieškom je osvetlenie záhrady. Koľko svetla tu bude a ako bude vyzerať záhrada v noci? Navrhneme usporiadanie svetelných zdrojov a vizualizáciu nočného osvetlenia záhrady.

 

Chceli by ste mať na záhrade jazierko, malý vodopád, automatickú závlahu, alebo chcete mať altánok, nový plotový múr či inú stavbu v záhrade? Zrealizujeme  závlahový systém, návrh oplotenia rodinných domov, alebo drobných stavieb. Spolu s autorizovaným architektom navrhneme akúkoľvek stavbu v záhrade, vrátane realizačného projektu a dokumentácie pre stavebný úrad.

 

peknezahrady Múrik Oplotenie Fontánka Rastliny Pôda Lavička Záhrada Osvetlenie Altánok

Zrealizujeme menšiu i väčšiu záhradu aj podľa tých najnáročnejších požiadaviek. Premeňte svoj sen o zelenom raji na realitu.